אודות המשרד

קלמנסון, מלכה ושות’, הינו משרד עו”ד בוטיק אשר פועל מזה משנת 1997. בראש המשרד עומדים עורך הדין אלון קלמנסון ועורך הדין אייל מלכה, אשר מטפלים באופן אישי בכל אחד מתיקי המשרד, ודואגים ליצירת פתרונות אופטימליים לכל לקוח, כאשר לצידם פועל צוות מקצועי, ומנוסה.

משרדנו מספק ללקוחותיו תחת קורת גג אחת, ליווי וייעוץ משפטי מורכב, מקיף, איכותי, ויצירתי, ברמה הגבוהה ביותר, במגוון רחב של תחומי המשפט המסחרי, ליטיגציה מסחרית ואזרחית על כל גווניה בהיקפים גדולים, בוררויות, ליווי מסחרי של חברות, ליווי יזמים וחברות נדל”ן, התחדשות עירונית, עסקאות נדל”ן מורכבות, וניהול הליכי חדלות פירעון של תאגידים ויחידים.

אנו מאמינים בשירות מקצועי, ללא פשרות, ובמתן יחס וקשר אישי עם כל לקוחותינו, תוך זמינות ומחויבות בלתי מתפשרת לכל לקוח. משרדנו משלב איכות, מקצועיות וניסיון של משרד גדול, יחד עם יעילות ותשומת לב של משרד קטן. שילוב ייחודי זה מאפשר לנו להציע ללקוחותינו, בארץ ובעולם, ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר הדרושה להצלחה העסקית-מסחרית של לקוחותינו, תוך חתירה מתמדת להשגת יעדיהם. אנו מאמינים ופועלים למציאת הפתרון לכל בעיה, ולא במציאת בעיה לכל פתרון.